Ayrıntılı Bilgi İçin0530 155 73 08

Hoşgeldiniz. Bugün

WHATS APP Bilgi hattı

0530 155 73 08

Forklift Ehliyeti Nasıl Alınır

Ana Sayfa » Bilgi Bankası » Forklift Ehliyeti Nasıl Alınır

Forklift Ehliyeti Nasıl Alınır ?

Forklift Ehliyeti Nasıl Alınır ? – Forklift Ehliyeti Nereden Alınır ?

Forklift Ehliyeti Nasıl Alınır :  İş Makinası Operatörlük belgesi , eskiden Sürücü Kursları programlarına İş Makinalarınıda ekleyerek değişik sınıflarda İş Makinası Ehliyeti verebiliyordu ancak İş Makinası ehliyeti verme yetkisi yeni mevzuatla birlikte İş Makinaları Kurslarına verilmiştir.

forklift ehliyeti nasıl alınırforklift ehliyeti nasıl alınır

Forklift Ehliyeti Alma Aşamaları :

Forklift ehliyeti almak için öncelikle İş makinası ehliyeti veren bir İş Makinası Kursuna kaydolmak gerekmektedir. İş makinası ehliyeti tek sınıf değildir. Otomobil Motosiklet ehliyetlerinde olduğu gibi kullanacağınız ehliyet sınıfına uygun ehliyeti almanız gerekmektedir. Forklift ehliyeti kursuna başvurmak için gerekli evrakları tamamlayıp kursa kaydolabilirsiniz. Gerekli evraklar için tıklayınız.

Kursa kaydolduktan sonra , gerekli direksiyon ve teorik eğitimleri tamamlanır ardından gruba kaydolduğunuz tarihte belli olan ve size bildirilmiş olan tarihte bir pazar günü test ve direksiyon sınavına girersiniz.

Test sınavı sorularını Forklift Ehliyeti Sınav Soruları sayfamızda bulabilirsiniz. Operatörlük belgesi türüne göre sınav soruları değişmektedir.

Forklifti emniyetli bir şekilde kullanabilirseniz direksiyon sınavında başarılı olup Operatörlük Belgenizi almaya hak kazanırsınız.

Forklifti eğer trafikte kullanabilmek istiyorsanız İş Makinası Kursundan almaya hak kazandığınız sertifikanızla birlikte Ehliyete işletme işlemi yaptırmalısınız.Ehliyete işletme sırasında ehliyet kart ücreti ve g sınıfı ehliyet harcı ödemeniz gerektiğinden trafikte kullanmayacaksanız ehliyete işletmeniz tavsiye edilmez.

Forklift ehliyeti Fiyatları için tıklayınız

(2016 yılı ehliyet harçları)

Dikkat: Herhangi bir ehliyetiniz yok ve İş Makinası Operatörlük belgenizi ehliyetinize işletmek istiyorsanız. Sürücü kursuna kaydolup Trafik Motor ve ilkyardım gibi dersleri alıp G sınıfı ehliyet test sınavına katılıp ehliyetinize operatörlük belgenizi işletebilirsiniz. Motosiklet vb. Herhangi bir ehliyete sahipseniz yada herhangi bir ehliyet alıp sonra İş Makinası Operatörlük Belgenizi ehliyetinize işletmek isterseniz tekrar G sınıfı ehliyeti için sınava girmenize gerek kalmaz.

iş Makinası Ehliyeti nasıl alınır? Sorusunun cevabı kısaca : İş Makinası Ehliyeti Göksudan alınır ! Göksu Sürücü Kursu olarak 1990 dan bu yana devam eden Sürücü Kursu hizmetimize 2004 yılında iş makinalarınıda ekledik. 2004 yılından bu yana binlerce iş makinası operatörlük belgesi verdik. Göksu İş Makinaları İletişim bilgileri için lütfen tıklayınız.

Yeni Ehliyet hakkında Ayrıntılı Bilgi için 0530 155 73 08

İş Makinası Ehliyeti Sınıflarımız

forklift ehliyeti

Mobil-vinc-ehliyetiekskavator-ehliyeti

Kazıcı YükleyiciTAVAN VİNÇ

iş kamyonusilindir

Ehliyet Randevu :

01 Ocak 2016 - 03:50
İlgili Terimler :
MENUYU KAPAT

Merhaba! İş Makinası ehliyeti hakkında tüm sorularınızı Whatsapp üzerinden cevaplayabiliriz.

Whatsapp Mesajı Gönder!